Блог

Найкращі криптовалютні гаманці

Існує два основних типи гаманців. Апаратні гаманці та програмні гаманці. Часто люди використовують обидва види гаманців залежно від потреб. Якщо ви часто використовуєте криптовалюту для транзакцій, можливо, буде гарною ідеєю зберігати те, що ви будете використовувати протягом дня, у програмному гаманці, а решта – в апаратному гаманці. Вибір за вами; просто не забудьте врахувати функції, які є найбільш важливими для вас, а також безпеку ваших активів при прийнятті рішення.

Найкращий апаратний гаманець: Ledger

Апаратні гаманці — це, безумовно, найбезпечніший варіант криптовалютного гаманця. Це пов’язано з тим, що вони не підключені до інтернету, тому хакери не можуть отримати доступ до них. Ви навіть можете зберігати свій апаратний гаманець у сейфі для додаткового рівня безпеки. Гаманці Ledger, безумовно, є найкращими, забезпечуючи вам безпеку та надійність апаратного гаманця з легкістю Ledger Live. Ledger Live — це програма, яка працює на вашому телефоні або комп’ютері, надаючи вам доступ до більш ніж 1800 монет і токенів, які ви можете купувати, продавати, обмінювати та вирощувати. Якщо ви шукаєте можливість купити біткоін на https://www.bybit.com/kk-KZ/, то варто також підшукати і надійний гаманець.

Найкращий програмний гаманець: Metamask

Metamask – можливо, найпопулярніший програмний гаманець для Ethereum та токенів ER-20. По суті він створює міст від вашого браузера Firefox, Chrome або Brave до блокчейну Ethereum. Metamask дозволяє зберігати криптовалюту, а також взаємодіяти з розумними контрактами та децентралізованими програмами (DApps). Вона також сумісна з Ledger. На жаль, ви не можете використовувати його для Bitcoin.

Чи варто купувати криптовалюту?

Чи варто вам купувати криптовалюту? Правду кажучи, тільки ви самі можете відповісти на це питання. Криптовалюта нестабільна і, ймовірно, буде такою ще довгий час. Однак якщо ви подивитеся на те, з чого вона починалася, порівняно з тим, де вона зараз, ви побачите, що вона дуже сильно зросла. Очевидно, що криптовалюта – це не просто примха; вона тут надовго. Якщо ви вирішите увійти у світ криптовалют, завжди проводьте ретельні дослідження і ніколи не інвестуйте більше, ніж можете собі дозволити. Крім того, використовуйте будь-яку можливість для навчання, тому що криптовалюти постійно змінюються та розвиваються. Вам не можна нічого проґавити!

Альтернативні способи купівлі криптовалют

Існують способи купівлі криптовалют без участі біржі. Деякі люди вважають, що ці способи більш безпечні, але це не обов’язково робить їх найкращими способами покупки. Наприклад, якщо ви інвестуєте через траст, ви повинні сплачувати щорічний внесок, тому вартість трасту з часом знижується. Крім того, траст торгує лише тоді, коли фондові ринки відкриті. Тому якщо у вихідні відбудеться великий обвал криптовалюту, ви застрягнете до понеділка. Тому найпростіший спосіб придбати криптовалюту це такі біржі як https://www.bybit.com/uk-UA/