Блог

Оренда комерційної нерухомості у Чернігові на майданчику Української універсальної біржі

Орендувати комерційне майно у Чернігові та в будь-якому іншому місті України – чудовий шанс для відкриття власного бізнесу. Щоб це зробити швидко та якісно, ​​потрібно скористатися системою електронних аукціонів Прозорро.Продажі.

Особливості оренди нерухомості у Чернігові

Оренда чи продаж комерційного майна у Чернігові найчастіше необхідна для розвитку свого бізнесу. Навіть незважаючи на загальносвітову пандемію, вартість таких активів практично не змінилася. Категорії нерухомого комерційного майна, яке може орендувати будь-який учасник системи Прозорро.Продажі можна віднести комунальні державні об’єкти:

  1. Офіси. Найпоширеніший та найдорожчий тип комерційної нерухомості у місті Чернігів. Початкова вартість лотів може становити від 1000 до 2000 гривень на місяць.
  2. Склади. Саме з цього напряму починаються багато перспективних бізнес-проектів.
  3. Споруди, призначені для зберігання різної продукції. Даний вид лотів має великий попит, тому що відкривається все більше і більше нових магазинів і торгових точок. У цю категорію можна віднести як окрему будівлю, так і цілі торгові центри.
  4. Будівля промислового виробництва. Часто така нерухомість знаходиться далеко від центру в спальних районах, отже, до такого закладу дуже зручний під’їзд вантажного транспорту.

За допомогою системи Prozorro.Sale можна знайти найрізноманітнішу комерційну нерухомість за вигідною ціною в Чернігові та інших містах України. Щоб стати власником цікавого проекту, не потрібно нікому платити хабарі або шукати «своїх» людей. Достатньо перейти на сайт відкритих чесних аукціонів і зробити свою ставку на лот, що сподобався.

Оренда комерційної нерухомості у Чернігові на майданчику УУБ

Що потрібно зробити, щоби взяти участь у відкритих торгах? Для початку потрібно пройти реєстрацію в системі Прозорро.Продажі, а саме на майданчику, який працює з даним підприємством. До такого майданчика належать Українська універсальна біржа https://sale.uub.com.ua/news/orenda-komercijnoqi-neruhomosti-u-chernigovi-na-aukcioni-prozorro-sale.  Після створення особистого кабінету на сайті необхідно завантажити всю потрібну документацію. Далі можна вибрати лот, що сподобався, і робити на нього ставку. За перебігом ведення торгів можуть стежити усі бажаючі, а отже, сірі схеми та відкати тут виключені. Прозорро.Продажі – це єдина система, котра змогла вивести з тіні багато категорій ринку.

Оренда нерухомості – це дуже важливе питання будь-якого виду бізнесу. Без приміщення неможливо повноцінно вести підприємницьку діяльність. Щоб не витрачати багато часу та грошей, можна звернутися до електронного майданчика УУБ, на котрому зібрані всі самі вигідні пропозиції зі всієї України. Завдяки простому оформленню сайту та фільтрам у пошуку, знайти вигідний лот є можливість за лічені хвилини.