Блог

ПРАВИЛЬНІ ДІЇ НА ТОРГАХ

На сьогоднішній день всі оголошення перейшли в мережу Інтернет, тому очікувано, що і каталог земель на реалізацію буде розміщено онлайн, наприклад на сайті https://sale.uub.com.ua/ru/news/zemelqni-aukciony-na-majdanchyku-ukraqinsqkoqi-universalqnoqi-birzhi

Громадяни України можуть приймати участь в новому для них виді діяльності — земельних аукціонах. Ринок землі в нашій країні тільки розпочинає своє існування, для операторів ринку настав час ретельно вивчати закони та правила поводження зі своїми угіддями, щоб якомога скоріше стати професіоналами в цій галузі та отримувати максимум від власного майна. Безперечно, що українці, які володіють великим капіталами та мають змогу стати крупними землевласниками, вже добре обізнані з усіма тонкощами та ньюансами ринку землі, вивчивши досвід інших країн. Для пересічних українців не буде зайвим ознайомитись з основними діями, які бажано зробити для результативної участі в земельних аукціонах.

Торги

Перш ніж подати заявку на участь в аукціоні, вам потрібно визначитись з характеристиками потрібної вам ділянки. Важливо домовитись про огляд землі перед аукціоном. Вид та стан грунту суттєво впливають на вартість та корисність землі. Можливо, після перегляду вам слід домовитись зі спеціалістами щодо проведення дослідження  земельної ділянки, яку ви хотіли б придбати. Основну увагу треба приділити питанню призначення землі, яку ви хочете використати, наприклад, для сільського господарства.

Уважно слідкуйте за інформацією про дату та час проведення торгів, щоб не запізнитися до початку і не пропустити найцікавіше.

Ставки

Після того, як аукціон розпочнеться, а ділянка землі, яка вас зацікавить, буде відкрита для продажу, торги розпочнуться. Аукціон розпочнеться з мінімальної вартості, і ціна буде зростати в міру того, як учасники подаватимуть ставки.

Ви повинні робити ставки до тих пір, поки ціна не досягне максимальної межі, яку ви бажаєте і можете заплатити, і тоді ви повинні припинити участь в торгах. Хоча це майно може вам сподобатися, ви напевно не схочете заплатити більше, ніж воно варте.

Для людини, яка ще жодного разу не брала участь в яких-небудь торгах, особливо в інтернеті, земельний аукціон може здатись чимось дуже-дуже складним та зовсім незрозумілим. Проте варто спробувати хоч раз подивитись на інші аукціони, і стане зрозумілим, що земельні торги — не така вже й складна справа. Треба тільки добре все зважити, як слід підготуватися, і сміливо ставати учасником аукціону.