Блог

Викуп прав на користування надрами

Якщо ваша компанія зайнята у видобутку корисних копалин, то права на користування надрами є досить важливим товаром, який ви повинні викупити у держави. Варто сказати, що не так давно вам було досить складно отримати такого роду права, адже процес був значною мірою ускладнений великою кількістю проблемних ситуацій. Тому якщо ви мали необхідність придбати певні права на користування надрами, вам доводилось проходити велику кількість бюрократичних процедур, котрі могли забрати у вас не тільки час, а ще й кошти на виплату хабарів. Процес був досить закритим, тому складно було говорити про законність проведення тих чи інших процедур.

Права користування надрами

Це призвело до виникнення критичної необхідності змінити ситуацію, адже доходило до того, що права на користування надрами були у декількох великих компаній, а новачки у цьому секторі не мали жодної можливості долучитися до видобутку та створити конкуренцію гігантам цього ринку. В результаті можна було помітити, що існували досить сумні умови, котрі ніяк не могли сприяти розвитку виробництва та видобутку корисних копалин на території нашої країни. Саме тому на цю досить гостру ситуацію просто необхідно було якомога швидше реагувати. Тільки так в результаті була реальна можливість запустити процес змін на краще.

На допомогу прийшов портал Прозорро, який на той час вже був досить розвинутим і мав у своєму розпорядженні всі необхідні інструменти, щоб повністю змінити цю сферу. Зараз у кожного підприємця є можливість зареєструватися для роботи на порталі через акредитований майданчик www.uub.com.ua. Тут ви також можете знайти досить багато корисної інформації щодо принципово важливих особливостей роботи порталу, котрі матимуть значення для кожного початківця у цій області. Акредитовані майданчики створюють повноцінну сітку, котра допомагає вам завжди знаходити певні актуальні угоди у секторі користування надрами.

Державні структури, котрі володіють певними ділянками, можуть виставляти ці ділянки на порталі Прозорро задля того, щоб ви могли придбати певні частки землі під видобуток корисних копалин чи за іншими причинами. Саме портал Прозорро став ідеальним місцем для втілення всього цього плану в життя, адже тут ви маєте все необхідне для того, щоб процес був максимально чесним та відкритим. Тобто саме на порталі Прозорро можна було досягти максимального рівня чесності, а саме цей момент, як ви розумієте, мав ключове значення.

Більш детально про викуп прав на користування надрами ви можете дізнатися за посиланням https://www.uub.com.ua/prozorro/sale/koristuvannya-nadrami/. Тут же у вас є можливість отримати базове уявлення стосовно відкритих торгів, тому що на сайті завжди є певна кількість актуальних ділянок, права на користування якими ви можете придбати вже зараз. Принцип роботи портал допоміг добитися досить серйозних позитивних зрушень у цьому питання, так як тепер у вас є все необхідне, щоб ви могли якомога більш відповідально поставитись до цього моменту.

Наразі це питання досить непогано врегульоване, тому якщо у вас є реальна необхідність придбати певні права на користування надрами, то варто вже зараз переходити на портал та шукати відповідну угоду. Вирішити це питання можна досить швидко, особливо в тому випадку, коли ви матимете можливість працювати над проблемою максимально ретельно. Тому можна вже зараз переходити на портал Прозорро через відповідний акредитований майданчик та поступово починати вивчати весь цей напрямок. Досить швидко ви матимете можливість працювати тут максимально продуктивно.