Блог

Як популярна система перетворилася на могутній механізм онлайн-торгів

З появою в 2016 році системи Прозорро, українська спільнота підприємців відносилась до цього дуже опосередковано. Справа в тому, що ніхто не вірив у те, що ця система надасть можливість вільно обирати лоти. Було багато суперечок, що все це корумпована і централізована система, котрою керують виключно урядовці та наближені до президента України особи.

Популярність системи Прозорро нагадувала розрекламоване кіно. Всі про нього говорили та критикували, навіть не скориставшись жодного разу. Однак були і ті, хто безпосередньо підтримував розвиток системи та намагався внести свою краплю допомоги.

Вже за перший рік, система Прозорро резонансно вивела економічний стан країни на інший рівень. Значно краще не стало, однак тенденція на майбутнє була вже очевидною. Вже в наступному році було відкрито 3 нові напрями для онлайн-торгів, а люди почали дедалі більше розповідати про вигоди від користування функціями електронних платформ.

Українська універсальна біржа: роль та мета

УУБ була однією із перших товарних бірж, котра розпочала свою роботу у системі Прозорро. Керівництво повірило у нову систему та наполягало на проходженні сертифікації. Це призвело до того, що ринок онлайн-аукціонів швидко довів, що старі схеми із тендерними закупівлями не потрібні. Що це пережиток минулих років, які пропахли корупцією.

На сьогоднішній день, Українська універсальна біржа успішно та надійно забезпечує проведення онлайн-торгів у понад 20 напрямах. Що стосується останнього року, новий ринок необробленої деревини був дуже активним та учасники біржи успішно провели та оформили близько шістнадцяти угод.

Детальна інформація про вигоди від участі у торгах через УУБ можливо переглянути за посиланням https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/kupiti-dub-kruglyak-vigidno-na-prozoroprodazhi/. Ця інформація стосується винятково продажу лісу-кругляку, однак якщо завітати на інші сторінки офіційного сайту, то є можливість отримати додатково й інші матеріали.