Блог

Яка деревина має найбільший попит на електронних торгах

Збільшення кількості лотів з продажу деревини – це вже цілком зрозуміла тенденція. Обравши будь-який акредитований електронний майданчик, ви можете впевнитися, що величезна частина лотів пов’язана саме з деревиною. Це легко пояснити тим, що мова йде про ходовий ресурс, що активно використовується українцями в самих різних напрямках.

Як приклад можна привести лише декілька сфер, де активно використовується деревина:

  • Будівництво – сюди можна віднести звичайні ремонтні роботи або створення нових об’єктів інфраструктури де досить важливих матеріалом є саме дерево. Сюди ж можна віднести реставрацію певних об’єктів, яка також не обходиться без такої сировини;
  • Опалення – коли мова йде про промислову сировину, яка не відповідає основним стандартам якості, то вона активно використовується як тверде паливо. Таким чином, люди утримують свої приміщення в теплих умовах;
  • Виробництво меблів – це найбільш глобальна сфера, де деревина використовується у величезних обсягах. Самі ж меблі продаються як звичайним людям, так і різним державним та муніципальним організаціям.

Це лиш декілька простих прикладів того, де активно задіється така сировина та чому вона є настільки популярною.

Ви можете скористатися сайтом https://megasale.com.ua/prodazh-derevyny-tryvaye-u-systemi-prozorro-sale й дізнатися про реалізацію такого ресурсу більш детально.

Найбільш популярні породи деревини

На сьогодні, електронні аукціони дають змогу самостійно обрати, за який лот боротись та яку саме породу сировини краще обрати.

До найбільш ходових розділів можна віднести:

  • Сосну й вільху – це більш бюджетні приклади сировини, яка використовується при виробництві бюджетних меблів та інших виробів. Головна перевага такої сировини – це її вартість;
  • Клен – даний матеріал вважається вже більш міцним і його вартість навіть на аукціонах є значно вищою ніж сосна;
  • Ясен – дана порода вважається однією з найбільш в’язких і досить добре використовується саме при виробництві меблів. Матеріал є досить дорогим, але він же відрізняться високою міцністю;
  • Дуб – в певних аспектах схожий на ясен, але є більш універсальним та простим в обробці. При цьому, матеріал є достатньо міцним і його можна активно використовувати в самих різних напрямках.

Беручи участь в аукціонах з продажу будь-якої породи деревини, головне – це впевнитися в тому, що ви обрали майданчик, акредитований в системі ПроЗорро. Продажі. Саме цей момент зможе гарантувати прозорість та надійність проведеного аукціону.