Блог

Чому Асоціація «Біржові та електронні майданчики» є рятівним кругом?

Відносно недавно створена компанія AEAEP стала вагомим членом української економіки та продовжує забезпечувати комфортні умови роботи на товарному біржовому ринку.

Компанія є відомою неприбутковою організацією, що здійснює свою діяльність в умовах українського законодавства та захищає правові, економічні та професійні інтереси усіх членів Асоціації.

Головні переваги, що надає організація:

  1. професійні учасники ринку вступають до компанії на добровільних засадах;
  2. гарантована підтримка та представництво інтересів в державних установах;
  3. члени Асоціації отримують правову допомогу у повному обсязі;
  4. розробка нормативної бази здійснюється за участю учасників організації;
  5. повний доступ та беззаперечне отримання інформації з баз даних Асоціації.

Створення подібної структури було вкрай необхідним, аби покращити ділові відносини між учасниками товарного біржового ринку й органами влади. Асоціація надала змогу брати участь в розробці та оцінці законодавчих актів, що регулюють діяльність біржової торгівлі на ринку України. Організація покращує умови роботи та підвищує прозорість роботи товарних ринків.

На сьогодні компанія є незалежним формуванням, що налічує 35 окремих приватних компаній. Повний перелік учасників та їх цілі ви зможете дізнатись тут — https://aeaep.com.ua/info/asotsiatsiia-birzhovi-ta-elektronni-majdanchyky-misiia-tsili-uchasnyky/.

Достатньо подати певний перелік документів і ваша компанія стане членом надійної та безпечної організації, що успішно налагоджує спільну роботу на товарних ринках. Так ви зможете контролювати державні закупівлі, дотримуватись реальних й продуктивних ринкових орієнтирів та отримувати своєчасну інформацію про стан економіки в цілому, зокрема у вашому секторі.

Біржова торгівля потребує активної популяризації, чіткої роз’яснювальної роботи, підвищення культурного рівня спілкування та ведення справ на товарних ринках. Саме тут кожен член Асоціації отримує професійні консультації та результати аналітичних досліджень.

Обізнані фахівці нададуть усю офіційну інформацію та поділяться власним досвідом з організації торговельних процесій. Кожен член Асоціації, приватна юридична особа чи державна установа, має широкий перелік прав та мінімум зобов’язань.