Блог

Чому аукціони з продажу арештованого майна настільки популярні?!

Реалізація вилучених активів – це досить серйозна процедура, яка сьогодні вирішується шляхом використання системи ПроЗорро. Продажі. До 2015-го року подібне майно також реалізовувалося на торгах, але вони не були електронними. Раніше проводились спеціальні засідання, які проходили за зачиненими дверима.

Відповідно, участь в таких брали учасники, про яких ніхто нічого не знав. Те ж саме можна говорити й про результати таких торгів. Вони не висвітлювалися на велику аудиторію, що дозволяло проводити дуже багато маніпуляцій.

Сьогодні ситуація змінилася й вилучені в боржників активи виставляються вже на електронні торги які є абсолютно прозорими. Це означає, що участь в таких торгах може взяти будь-який користувач. Більш того, після визначення переможця, інші учасники можуть ознайомитися зі всіма заявками своїх конкурентів. 

Якщо хтось впевнений, що рішення було прийнято неправильно, то в нього є змога подати скаргу до антимонопольного комітету, який розгляне прийняте рішення. Основна причина, чому аукціони з продажу арештованого майна є настільки популярними – це прозорість і чіткі правила для всіх учасників.

Якщо ви перейдете за посиланням https://uub.in.ua/post/AreshtovanemaynovdSETAMkupitinamaydanchikuUUB, то тут ви зможете дізнатися про це ще більше інформації, яка може вас знадобитись і бути досить корисною.

Що призводить до зросту популярності таких аукціонів?!

Не секрет, що окрім прозорості є й немало інших факторів, які є досить досить серйозними й викликають інтерес до таких лотів не тільки в фізичних осіб, але й великих компаній.

  • Економічна складова – арештоване майно виставляється на торги з ціною, яка є набагато нижчою від ринкової вартості. В окремих ситуаціях це може бути 30% або навіть половина від реальної вартості обраного майна;
  • Прості вимоги – від учасників не потребується виконувати якогось величезного переліку дій для участі в торгах. Є стандартні умови, серед яких є реєстрація, акредитація, підготовка документів та гарантійний внесок;
  • Економія часу – практика показує, що вже досвідчені користувачі навіть не витрачають особливих зусиль і їм достатньо декілька хвилин для того, щоб підготуватись до участі в таких аукціонах.

Це ще не весь перелік моментів, які є дійсно важливими, але й цих моментів достатньо для того, щоб зробити певні висновки.