Блог

Комерційні торги на електронному майданчику Прозорро

Більше 20 років державна закупівля будь-яких активів юридичними особами та підприємцями в Україні виконується через електронні майданчики. Це спеціальні сервіси, створені для організації торгів з пропозицією всіх видів комерційної власності. Однією з найпопулярніших і акредитованих в країні є Українська універсальна біржа.

Майданчик офіційно зареєстрована в 1997 році, але лише 4 роки тому пройшла глобальну реструктуризацію. Зараз вигідно і абсолютно безпечно придбати будь-які об’єкти комерційної власності можна тільки через подібні майданчики. Згідно з інформацією, на порталі sale.uub.com.ua, будь-які угоди легітимні і максимально відкриті.

Особливості роботи УУБ

ProZorro.Sale є сертифікованою і акредитованої електронним майданчиком, яка була створена і затверджена Урядом країни як самий надійний і ефективний спосіб придбання будь-якого виду комерційної нерухомості. Це пов’язано з рядом особливостей:

На біржі немає і не може бути корупції. Якщо один учасник системи не може купити об’єкт власності, то він не подасть заявку на нього. Будь-які особисті повідомлення перевіряються. Кожен зареєстрований дає гарантії на те, що виконає свої зобов’язання. В іншому випадку його чекає покарання у вигляді санкцій.

Якщо в процесі здійснення угоди виникнуть питання, то вони можуть бути швидко вирішені, тому що в системі регулярно знаходиться багато інших учасників, які знають відповіді. Вони вже стикалися з подібними проблемами або є консультантами експертами в даній темі.

На торговому майданчику регулярно з’являються нові пропозиції з числа. З причини великого вибору на сайті передбачений механізм прискореного пошуку за певними критеріями. Наприклад, тип приміщення, яке необхідно придбати, або автомобільного транспорту для роботи.

Всі угоди на біржі юридично чисті і захищені законом. Проект є затвердженим Урядом країни, тому виступає гарантом дотримання законів при купівлі будь-якого майна або права на отримання кредиту в банку.

Виконувати закупівлі можуть особи всіх форм власності, якщо у них є належні актив або альтернативна сума на їх закупівлю.

Як стати учасником універсальної торгового майданчика?

Відповідно до відомостей на порталі https://sale.uub.com.ua/ru/filter/commercial-trades, взяти участь в державних закупівлях може будь-хто. Для цього необхідно виконати наступні нескладні дії:

  1. Пройти просту реєстрацію на сайті. Буде потрібно ввести всі необхідні дані для юридичних осіб і підприємців.
  2. Оплатити гарантійний внесок, який буде матеріальною підтримкою на той випадок, якщо угода буде зірвана.
  3. Скласти заявку і заповнити анкету учасника системи, який отримує право пропонувати і здійснювати закупівлю.
  4. принцип торгівлі

Торгівля комерційними активами на даній електронному майданчику здійснюється у спрощеній формі. Учасник-продавець розміщує оголошення в формі пропозиції активу. У картці вказує всю необхідну інформацію для здійснення державної закупівлі. До цих даних відносяться параметри приміщень, їх тип, місцезнаходження та інше. Якщо якийсь інформації буде недостатньо, то завжди можна звернутися за консультацією до такого ж учаснику майданчика.