Блог

Переваги електронних аукціонів в системі Прозорро

Попит на тендери, коли затримане майно можна продати, був затребуваний ще в 2015 році, але тоді вони працювали в певних регіонах. Насправді розробники хотіли зробити унікальний інструмент, щоб продавати різні предмети, вилучені в певний проміжок часу та у певних людей. Сьогодні можна сказати, що вони зробили це пару років тому. Все майно, яке було арештовано через борги, було передано державі. Але з часом було вирішено якось перетворити його методом, який би допоміг збільшити скарбницю.

Які особливості роботи з електронною торговою системою?

Зовсім недавно (п’ять років тому) майно, котре арештоване, допомогло вирішити суспільну проблему з різними формами управління цим активом.

Незліченні аукціони з продажу арештованого майна, які раніше існували, часто проходили за закритими дверима. Ці заходи ніхто не афішував, але вони були. Зараз бувають випадки, коли потенційні клієнти хочуть законно придбати таке майно, і тепер вони хочуть, щоб лоти були відкритими, отже, все це відбувається з мінімальною надбавкою від держави.

Насправді такі товари могли зникнути, а держава зазнала би величезних збитків, а це мільярди гривень.

Отже, така система стала необхідною, щоб створити можливість придбати все на законних підставах і перестати до спонукання людей чорним ринком. Насправді на сайті продається найрізноманітніша продукція, починаючи від різної нерухомості, включаючи торгову чи житлову, або є можливість встановити фільтр на земельні ділянки чи на металобрухт. Також можливо звернути нашу увагу на різні транспортні засоби, це можуть бути мотоцикли, машини, а також літаки та різні інші типи транспортних засобів.Враховуючи величезну кількість товарів, є шанс віддати перевагу аксесуарам, меблям та багатьом іншим для дому товарам. Часто саме таким предметам присвячують аукціони в країні. Для участі в торгівлі потрібно віддати перевагу платформі, скажімо, Українській універсальній біржі, і пройти просту реєстрацію. Пізніше у вас буде можливість продати або придбати товари за привабливими цінами. Це унікальний крок, який поступово виводить українську економіку з тіні. За посиланням https://uub.in.ua/post/AreshtovanemaynovdSETAMkupitinamaydanchikuUUB ви можете узнати більше.