Блог

Всі доступні форми торгів електричною енергією

Українська енергетична біржа (УЕБ) – це електронний майданчик, що може похизуватися досконалою репутацією. Один з факторів, який дає користувачам впевнитися в надійності цього сервісу – це акредитація в ПроЗорро. Більш того, сервіс був одним з перших, акредитованих системою ProZorro.

На відміну від багатьох інших сайтів, які роблять більший акцент на торги нерухомістю, автомобілями, земельними ділянками тут акцент скоріш робиться саме на енергетичну сферу країни. Про це говорить і назва самого майданчика.

Відповідно, користуючись послугами УЕБ, ви маєте змогу отримати альтернативний спосіб постачання певних енергетичних ресурсів. У даному випадку, мова йде саме про електричну енергію, яку можна сміливо назвати ключовим ресурсом, без якого неможливо обійтись в жодній сучасній сфері.

Про які форми торгів йде мова?!

Переходячи за посиланням https://www.ueex.com.ua/rus/ueex/sections-council/representatives-electric-power/, ви отримуєте змогу обрати один з актуальних ринків, що доступні на сайті. Обравши напрям з електричною енергією, у вас з’являється можливість зупинитися на одному з варіантів .

  • Комерційна секція – обираючи цей розділ, ви можете розглядати лоти, де продавцями можуть бути не лише якісь державні установи, а й приватні компанії. Більш того, це можуть бути такі ж самі користувачі, які мають надлишок даного ресурсу і вони зацікавлені в тому, щоб реалізувати його саме в форматі торгів. Така форма все ще вважається досить зручною і частіше використовується тими споживачами, які не зацікавлені в якихось глобальних обсягах енергетичної енергії;
  • Спеціалізована секція – це вже більш серйозний приклад, де можна знайти лоти з великими обсягами енергетичних  ресурсів, що виставляються на торги. В якості продавців тут вже виступають реальні державні установи й компанії, які самостійно виробляють електричну енергію. Ця секція є більш цікавою для великих компаній, які бажають придбати великі обсяги електричної енергії по заниженим цінам.

Важливо зазначити, що вся інформація про самі торги, дату їх проведення й інші деталі ви можете дізнатися вже в календарі торгів. Це один з доступних інструментів, яким ви можете скористатися будь-який зареєстрований користувач. Головне – це навчитися правильно та вчасно користуватися всім представленим функціоналом.