Блог

Реалізація продукції «Укрспирт» на УУБ

Стратегічна компанія «Укрспирт» створена в 2010 році. Ця компанія – велике державне підприємство по створенню спирту і спиртової продукції. Компанія в серпні 2018 року увійшла в британську асоціацію торговців спиртом і вином. «Укрспирт» має 41 цех і за рік виробляє 35 млн. літрів рідини.

На сьогоднішній день, ця компанія є єдиним виробником етилового спирту і спиртової продукції на території України. Також підприємство продає свої товари для компаній, які виробляють алкогольні вироби, парфумерію і косметику, медикаменти, солодощі на основі спирту, для промисловості сільського господарства. Товари «Укрспирту» використовують для створення лакофарбової продукції, ацетону, технічної рідини для автомобілів і літаків. На сьогодні «Укрспирт» займається виготовленням біоетанолу та ключових складових для альтернативного моторного палива.

Реалізація в системі Прозорро.Продажі

Щоб зробити ринок спиртових товарів для всіх підприємців відкритим, необхідна електронна система. У зв’язку з неможливістю придбати високоякісний спирт по об’єктивної ринковій вартості, ускладняється життя багатьох виробників лікеро-горілчаної продукції. В даний час у влади в планах взяти під контроль роботу штучної монополії. Проведення відкритих і чесних аукціонів з реалізації етилового спирту та спиртовмісної продукції через електронну систему, допоможуть перервати незаконні дії «спиртового магната», який існує на даний на сьогодні.

Якщо у всіх підприємств будуть рівні повноваження на збут своїх же спиртовмісних товарів, ринок, на якому лідером є «Укрспирт», буде конкурентоспроможним, торги стануть чесними, а вартість продукції стане придатною для всіх партнерів.

Електронна система показала свою результативність вже за рік свого існування -– відкриті торги з реалізації міської, приватного і державного майна, і в подальшому і спирту, стали проводитися максимально чесно і ефективно. За схожим сценарієм, аналогічно можна продавати спиртову продукцію для потреб промисловості, а це призупинить постійний приплив необмежених грошових потоків в «Укрспирт».

На біржі uub.in.ua у учасників є можливість вивчити перелік діючих лотів, а при потребі, вони зможуть за допомогою форми пошуку впорядкувати всі аукціони «Укрспирт» або інших виробників за різними критеріями (дата, розмір бюджету, регіон, назва фірми). Професійні співробітники, в разі необхідності, наддадуть допомогу в оформленні заявки на прийняття участі в аукціонах ДП «Укрспирт» або інших компаній, а також допоможуть вам порадами, які приведуть до перемоги. Ми своєчасно повідомляємо своїм клієнтам про появу нових лотів, завдяки безлічі довідкових матеріалів, які знаходяться на сайті УУБ, ви зможете швидко вивчити роботу в цій системі.