Блог

Вартість кругляку в Україні: як перевірити та придбати в 2021 році

В минулому році розпочала робити нова система закупівель необробленої деревини. Це відбулось в результаті запуску роботи за постановою Кабінету Міністрів України №1788. Ми провели ретельний аналіз роботи системи Прозорро в даному напрямку протягом року і вирішили ознайомити із результатами вас.

Вартість кругляку, як результат роботи системи

Минула практика незаконного збагачення окремих осіб за рахунок роботи великих лісопилок призвела до знищення української економіки та розквіту корупції. За цей час державний бюджет втрачав більше 200 мільйонів гривень кожного року, а тому податки зростали, а олігархи багатіли.

За чотири роки роботи електронних торгів системи Прозорро.Продажі, державний бюджет було збільшено на 35 мільярдів гривень. А саме лісова галузь, за один рік принесла більше ніж 800 мільйонів гривень. Ось це і є головний результат інноваційної системи.

Дізнатись про вартість кругляку можливо у два способи. По-перше, завітавши на офіційний сайт електронних майданчиків, котрі акредитовано в системі. Вони відкрито публікують таку інформацію, оскільки всі учасники зобов’язані відкривати її для спільноти та інших учасників.

По-друге, існують інформаційні портали як Megasale, де також є відкрита інформація про актуальні ціни. Окрім того, там ви можете знайти більш детальну інформацію про принцип роботи системи не лише у сфері необробленого лісу, а й у продажах арештованого майна та інше.

Проблема тіньового ринку була вирішна в 2020 році, однак ще не до кінця. Люди мають розуміти, що система Прозорро не виступає в якості конкурента на ринку. Це звичайний адміністратор, котрий забезпечу проведення відкритих торгів та сприяє розвитку економіки нашої держави.Якщо ви бажаєте приєднатись до відкритих торгів, то завітайте на сайт megasale.com.ua та ознайомтесь із інформацією про останні зміни на ринку. Після цього знайдіть ту платформу, котра не лише зареєстрована в системі та має право на проведення електронних торгів, а й підходить вам за функціонуванням.